Liste over nye elever

Kære kommende elever

Nedenfor ser I hvilket grundforløb (STX) eller hvilken klasse (HF) I er placeret i.

Den 11. august kan I via dette link finde jeres skema: https://www.lectio.dk/lectio/287/FindSkema.aspx?type=elev

Find jeres navn via menuen og spol frem gennem ugerne.

Du kan stadig nå at melde dig ind i vores studiestartgrupper på Facebook.

Vi glæder os til at se jer.

God sommer

 

Venlig hilsen

Niels Magnus Christensen

vicerektor

 

Stamklasse Navn Udd. gruppe
2017GF1 Alena Fific STX
2017GF1 Ali Al-Ali STX
2017GF1 Amalie Moesgaard Christiansen STX
2017GF1 Anders Skovgaard Lund STX
2017GF1 Anne Ørtoft Klarborg STX
2017GF1 Bastian Kasper Trudslev STX
2017GF1 Cecilie Kristensen STX
2017GF1 Elisa Vilsbæk Flensted STX
2017GF1 Emma Marie Milford STX
2017GF1 Emma Röhl Bjerg STX
2017GF1 Iuliana Adriana Ionescu STX
2017GF1 Jeppe Olenius Grøn STX
2017GF1 Jonas Sittrup Jensen STX
2017GF1 Katrine Jensen STX
2017GF1 Katrine Linde Petersen STX
2017GF1 Louise Otilia Jørgensen STX
2017GF1 Lærke Nørkjær Mose STX
2017GF1 Mario Nathem Koza STX
2017GF1 Melina Johanne Hyldgaard Roussis STX
2017GF1 Michael Andersen Rosendahl STX
2017GF1 Michelle Dyhre Thomsen STX
2017GF1 Mie Skovgaard Reinevald STX
2017GF1 Nathalie Klitgaard STX
2017GF1 Nicklas Bjeldbak Lehmann Aastrup STX
2017GF1 Sarah Emilie Jakobsen STX
2017GF1 Sebastian Nielsen STX
2017GF1 Trine Lund Kjær STX
2017GF2 Anders Ørnberg STX
2017GF2 Andrea Marie Bertelsen STX
2017GF2 Andreas Korsgaard Mulbjerg STX
2017GF2 Anne Stine Gade Momme STX
2017GF2 Astrid Kirstine Winther STX
2017GF2 Camille K. Jørgensen STX
2017GF2 Cecilie Friedrichsen STX
2017GF2 Celina Buus Nygaard Nielsen STX
2017GF2 Ida Christensen STX
2017GF2 Jonas Bjerg Madsen STX
2017GF2 Julie Rune Sørensen STX
2017GF2 Kasper Dige Jensen STX
2017GF2 Katrine Daarbak STX
2017GF2 Maria K. Holst STX
2017GF2 Marie Giehm Overby STX
2017GF2 Martin Quan Dong Luu STX
2017GF2 Mathias Viuff Sørensen STX
2017GF2 Mathilde Sanden Elgaard STX
2017GF2 Mikkel Majlund Bøjstrup STX
2017GF2 Nicklas Vejrgang Sørensen STX
2017GF2 Nicolai Skifter Bertelsen STX
2017GF2 Rasmus Hougaard Schjelder STX
2017GF2 Rikke Christensen STX
2017GF2 Sarmilan Tharmabalan STX
2017GF2 Signe Hemdrup Nielsen STX
2017GF2 Sofie Søgaard Muengmutcha STX
2017GF2 Stefan lund Larsen STX
2017GF2 Victoria Christence Fredberg Larsen STX
2017GF2 Victoria Davids Nielsen STX
2017GF3 Anders Bruun Winde STX
2017GF3 Anne-Sofie Sundgaard STX
2017GF3 Benedicte Rovsing Kronborg STX
2017GF3 Bjarke Uttrup Dideriksen STX
2017GF3 Calle Dürhkoop Nissen STX
2017GF3 Christina Bluhme STX
2017GF3 Christopher Skovsted STX
2017GF3 Diana Katharina Cecilia Marcano Hostrup STX
2017GF3 Emma Alexandra Krag STX
2017GF3 Emma Hjørnet Sørensen STX
2017GF3 Ida Schjoldan Sørensen STX
2017GF3 Josefine Ozimek STX
2017GF3 Kathrine Morgenstjerne Hansen STX
2017GF3 Laura Lundgaard STX
2017GF3 Maja Nielsen STX
2017GF3 Malthe Kjelkvist Søndergaard STX
2017GF3 Maria Bøjlund Andersen STX
2017GF3 Nicklas Bach Kristiansen STX
2017GF3 Nikolaj Vinter Sørensen STX
2017GF3 Rasmus Ege Andersen STX
2017GF3 Rasmus Nielsen STX
2017GF3 Rasmus Østergaard Nielsen STX
2017GF3 Rikke Undall-Behrend STX
2017GF3 Sarah Juul Andersen STX
2017GF3 Sarah Rosenkilde Hansen STX
2017GF3 Signe Brix Christiansen STX
2017GF3 Tea Zacho Søndergaard STX
2017GF3 Victoria Ørskov STX
2017GF3 Viktor Kronbach STX
2017GF4 Andreas Nyman Arentsen STX
2017GF4 Anne Sofie Bernth STX
2017GF4 Annica Lundtoft Jensen STX
2017GF4 Astrid Ørum Johansen STX
2017GF4 Caroline Hjorth Lange STX
2017GF4 Casper Bruun Christensen STX
2017GF4 Cecilie Lovmand STX
2017GF4 Cecilie Troelsen Bang Pedersen STX
2017GF4 Christina Bundgaard Nielsen STX
2017GF4 Emil Koldkjær Johansen STX
2017GF4 Emilie Bang Brandi STX
2017GF4 Fie Hedegaard Larsen STX
2017GF4 Frederik Sloth Faber STX
2017GF4 Frederikke Kvistborg Balle STX
2017GF4 Ida Hvolby STX
2017GF4 Jeppe Spandet Steenstrup Vogelius STX
2017GF4 Jonas Brix Daugberg STX
2017GF4 Julie Bang Hinrichsen STX
2017GF4 Julie Aagren Steen STX
2017GF4 Louise Odgaard Rodkjær STX
2017GF4 Mads Aas Kirk Weibel STX
2017GF4 Malte Kjær Kofod STX
2017GF4 Mathias Albrechtsen STX
2017GF4 Mathias K Nielsen STX
2017GF4 Mathilde T Johansen STX
2017GF4 Sasja Lænkholm Tholstruphede STX
2017GF4 Simone Sloth Østergaard STX
2017GF4 Simone Victoria Lange STX
2017GF4 Tobias Nørbæk Pedersen STX
2017GF5 Agnes Mahasena Echtvad Bergstedt STX
2017GF5 Akchaja Gobinath Rajaratnam STX
2017GF5 Andreas Svenning Andersen STX
2017GF5 Anna Victoria Bock Nøddelund STX
2017GF5 Camilla Munk Boeck STX
2017GF5 Catrine Kjær Thomsen STX
2017GF5 Cille Sejling Nielsen STX
2017GF5 Emma Lauritzen STX
2017GF5 Frederik Elias Sonnesen STX
2017GF5 Josephine Tybjerg Sørensen STX
2017GF5 Laura Krogh Kjærsgaard STX
2017GF5 Lee Thanh Truong STX
2017GF5 Marie Martine Michaelsen STX
2017GF5 Mie Winther Klindt STX
2017GF5 Natasha Ettrup Johansen STX
2017GF5 Natasja Jonstrup STX
2017GF5 Nicoline Lønstrup Kristensen STX
2017GF5 Rasmus Engbo Mikkelsen STX
2017GF5 Sara Sørensen STX
2017GF5 Sara Tølbøll Vestergaard STX
2017GF5 Signe Gadgaard Jensen STX
2017GF5 Signe Højfeldt Jørgensen STX
2017GF5 Signe Kaae Pedersen STX
2017GF5 Sofie Diget Nibe Pilegaard STX
2017GF5 Sofie Søborg STX
2017GF5 Stine Esbensen STX
2017GF5 Stine Schaumburg Chemnitz STX
2017GF5 Theresa Knoblauch Foss STX
2017GF5 Tina Jensen STX
2017GF5 Tobias Kusk Olsen STX
2017GF6 Amanda Kristine Østergaard Glud STX
2017GF6 Andrea Silja Snedker Hoydal STX
2017GF6 Anna Pejs Wernich Thomsen STX
2017GF6 Anne-Kathrine Paaske Thomsen STX
2017GF6 Ashwini Mayavan STX
2017GF6 Bianca Østergaard Thomsen STX
2017GF6 Daniella Annalise Nielsen Gehlert STX
2017GF6 Dayo Awiti Mboya STX
2017GF6 Ditte Frederikke Olsen STX
2017GF6 Emil Rørby Madsen STX
2017GF6 Emilie Bagh Dammand STX
2017GF6 Emma Hagsholm Asmussen STX
2017GF6 Emma Kollerup Kold STX
2017GF6 Emma Skovgaard Laursen STX
2017GF6 Johanne Urth Jensen STX
2017GF6 Julie Kristiane Sørensen STX
2017GF6 Laura Telle Hovn STX
2017GF6 Linnea Signe Lundin STX
2017GF6 Lisa Rye STX
2017GF6 Louise Morgenstjerne Hansen STX
2017GF6 Lærke Winther Schjerup Breumlund STX
2017GF6 Maja Elgaard Nielsen STX
2017GF6 Martin Emil Nielsen STX
2017GF6 Martina Hanna STX
2017GF6 Mathilde Jonstrup Hansen STX
2017GF6 Nicklas Stenberg Hansen STX
2017GF6 Signe Juel Dyhrberg STX
2017GF6 Sofie Kløve STX
2017GF6 Sofie Schmidt Madsen STX
2017GF6 Thea Amalie Dencker STX
2017GF7 Benedicte Bille Fauner STX
2017GF7 Christiane Lindberg Meyer STX
2017GF7 Clara Milbak Høgh STX
2017GF7 Emil Ole Olsen STX
2017GF7 Emilie Nellemann Nielsen STX
2017GF7 Emma-Sofie Goldermand Toft Petersen STX
2017GF7 Jeppe Bjerggård Mikkelsen STX
2017GF7 Johanne Marie Burmeister STX
2017GF7 Josephine Østerheden STX
2017GF7 Lasse Holdgaard Skjollander STX
2017GF7 Laura Marie Korsgaard Rønne Ørtved STX
2017GF7 Lillian Ghayeth Alsarrag STX
2017GF7 Magnus Ørtoft Høllede Pedersen STX
2017GF7 Maja Østerbæk Gammelby STX
2017GF7 Mathilde Bonderup Hansen STX
2017GF7 Michael Kunnerup STX
2017GF7 Mikkel Glinvad Damkjær STX
2017GF7 Mohammed Awad Hamad Al-Juwarin STX
2017GF7 Nele Madlen Krüger STX
2017GF7 Nikolaj Holm Kristensen STX
2017GF7 Ralph Strellner STX
2017GF7 Rebecca Beyer Wiberg STX
2017GF7 Simone Marlene Christensen STX
2017GF7 Sofie Schlotfeldt STX
2017GF7 Tenna Krogh Kjærsgaard STX
2017GF7 Tobias Mors Madsen STX
2017GF7 Trine Kjeldgaard Stenstrop STX
2017GF7 Victor Brix Thy STX
2017GF7 Viktor Rose Svarre STX
2017GF7 William Kasper Valbirk STX
2017p Agnes Rasmussen HF
2017p Andrea Juhl Andersen HF
2017p Anne Klara Frandsen HF
2017p Benedicte Bech Just HF
2017p Caroline Karstens HF
2017p Cathrine Ildal Petterson HF
2017p Cathrine Pedersen HF
2017p Cecilie Søe Arreborg HF
2017p Clara Lorenzen Askou HF
2017p Conny Jensen HF
2017p Emilie Højer Svenningsen HF
2017p Emma Mogensen HF
2017p Isabella Ørum Tøttrup Poulsen HF
2017p Jeanne Elise Andersen HF
2017p Julie Vilsbæk Flensted HF
2017p Karoline Marie Staufeldt HF
2017p Katrine Gaardbo Mellergaard HF
2017p Kira Wittrup Eskildsen HF
2017p Kristina Gelardi Henriksen HF
2017p Line Andi Nielsen HF
2017p Line Lygum Folden HF
2017p Lærke Viberg HF
2017p Mathias Funch HF
2017p Mathias Mundelstrup Brix HF
2017p Natasja Toft Pedersen HF
2017p Rebekka Christensen HF
2017p Sahand Qodsi Naznazi HF
2017p Sille Rimer Jensen HF
2017p Thea Damkjær Christensen HF
2017q Cecilie Oldenburg Andersen HF
2017q Charlotte Sørensen HF
2017q Christian Gadgaard Jensen HF
2017q Christian Kasouh HF
2017q Daniel Højen Christiansen HF
2017q Emil Jensen HF
2017q Emil Toft Kringel HF
2017q Emilie Rydal Thomsen HF
2017q Ermiyas Yilma Tadesse HF
2017q Frederik Raul Friis HF
2017q Helena Lykke Kjær Jakobsen HF
2017q Jannie Parishi Schandorff Næsby HF
2017q Jeppe Vejrum HF
2017q Jimmy Luu HF
2017q Julie Bak Knudsen HF
2017q Lasse Bak Hilker HF
2017q Laura Chunxin Præstegaard Jensen HF
2017q Line Houtved Hansen HF
2017q Lærke Villsen HF
2017q Mathilde Hvarre Pedersen HF
2017q Mira Storch HF
2017q Morten Vingaard Rasmussen HF
2017q Naja Wittrup Eskildsen HF
2017q Nalin Tamidi HF
2017q Nicolai Tang HF
2017q Oliver Nielsen HF
2017q Pernille Dyhrberg Møller Madsen HF
2017q Simon Benyamin Odisho Jounan HF
2017q Tue Jespersgaard Jørgensen HF
2017r Abdirahman Abdulkadir Mohamud HF
2017r Emilie Oline Holbæk Thomsen HF
2017r Esther Nørskov Mattesen HF
2017r Ida Sachse Köhler HF
2017r Jens Juul Lynge HF
2017r Jerri Svanholm Pedersen HF
2017r Julia Elisabeth Andersen HF
2017r Karoline Ninna Milton Andersen HF
2017r Liselotte Vistisen Honoré HF
2017r Mads Dahl Olesen HF
2017r Mads Ringberth HF
2017r Mai Dahl Pedersen HF
2017r Mai Sachse Köhler HF
2017r Matas Drupas HF
2017r Melissa Rahbek Jarndorf HF
2017r Mette Vasanti Beermann Larsen HF
2017r Nicolai Hieu Trung Pham HF
2017r Nicolai Konrad Bandholtz Horsmark HF
2017r Said Payam Hamidi HF
2017r Samir Kachach HF
2017r Signe Klarskov Jakobsen HF
2017r Simone Lind Christensen HF
2017r Sofie Peters Christensen HF
2017r Tanja Larsen Rønn HF
2017r Tobias Gade HF
2017r Tristan Grant Sporring HF
2017r Yahye Abdishakur Ismail HF
2017s Anne Katrine Krautwald Otte HF
2017s Catharina Dagfinsdóttir Mortensen HF
2017s Cecilie Kristensen HF
2017s Ida Dybdahl Olesen HF
2017s Jens Peter Thorling Hadsund HF
2017s Johanne Hejselbak Weber-Hansen HF
2017s Josephine A. K. Nygaard HF
2017s Julie Skau Jensen HF
2017s Lasse Bach Kreiner HF
2017s Line Baisgaard Larsen HF
2017s Lone Klim Sørensen HF
2017s Lærke Hemicke Greve HF
2017s Maria R. Jensen HF
2017s Mathias Klitgaard Hansen HF
2017s Mathilde Møller Andersen HF
2017s Mille Laura Wiesneck HF
2017s Nicoline Højris Mikkelsen HF
2017s Oliver Sachse Magnussen HF
2017s Pernille Høgh Hansen HF
2017s Pernille Louise Janik HF
2017s Simone Marie Bichel HF
2017s Sissel Rasmussen HF
Nørresundby Gymnasium logo